
Геометрія 9 клас. Вчимося розв’язувати задачі: вправи різних рівнів складності
125 ₴
- В наявності
- Код: 9789660745483
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Практичний посібник з геометрії для учнів 9 класу допоможе навчитися правильно та впевнено розв’язувати задачі різного рівня складності. Видання містить добірку вправ, поділених на три рівні, що дозволяє поступово вдосконалювати знання та математичні навички.
Посібник стане корисним під час підготовки до самостійних, контрольних і домашніх робіт, а також для поглибленого вивчення геометрії та підготовки до математичних олімпіад. Матеріал можна ефективно використовувати як на уроках, так і для самостійного навчання вдома.
Рекомендовано для учнів 9 класу та вчителів математики закладів загальної середньої освіти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Видавництво «Підручники і посібники» |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Посібник |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 160 |
| Рік видання | 2026 |
| Вага | 200 г |
| ISBN | 978-966-074-548-3 |
| Стан | Новий |
| Автор | Генденштейн Л. , Жемчужкіна Г. |
| Серія | Нова українська школа (НУШ) |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Формат | |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴


