
НУШ Математика 4 клас. Робочий зошит. Частина 1 (у 2-х ч.) до підручника Скворцова С.О., Онопрієнко О.В. – Ранок
100 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9786178775063
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
НУШ Математика. 4 клас. Робочий зошит. Частина 1 (у 2-х частинах) — сучасний навчальний посібник, створений відповідно до концепції Нової української школи та до підручника авторів С. О. Скворцової та О. В. Онопрієнко.
Завдання у посібнику спрямовані на поетапне формування математичних знань, розвиток логічного мислення, практичних умінь і навичок учнів.
Матеріал структурований так, щоб забезпечити:
- засвоєння базових математичних понять;
- постійне повторення та закріплення вивченого;
- розвиток самостійності у виконанні завдань;
- формування навичок рефлексії навчальної діяльності.
Посібник містить різнорівневі вправи, що відповідають віковим особливостям учнів та вимогам НУШ. Підходить для використання на уроках та під час самостійної роботи вдома.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ранок |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Робочий зошит |
| Тематика | Школярам, абітурієнтам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 64 |
| Рік видання | 2026 |
| Вага | 100 г |
| ISBN | 978-617-8775-06-3 |
| Стан | Новий |
| Автор | Світлана Скворцова, Оксана Онопрієнко |
| Формат | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Серія | Нова українська школа |
| Вікова група | 4 клас |
| Частина | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴









