
НУШ Інформатика 4 клас Робочий зошит до підручника Корнієнко М.М. (Ранок 2026)
110 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9786178775957
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робочий зошит з інформатики 4 клас НУШ до підручника М. Корнієнко — навчальний посібник для закріплення знань і розвитку практичних навичок учнів. Містить різнорівневі завдання, що допомагають зрозуміти основи роботи з інформацією, комп’ютером та цифровими інструментами. Матеріал подано у зрозумілій формі з урахуванням вікових особливостей школярів.
Інтерактивна підтримка
Зошит супроводжується безкоштовним електронним додатком, доступним за QR-кодом на сторінках посібника. Додаток містить:
-
Тестові завдання з автоматичною перевіркою результатів.
-
Навчальні фільми, слайд-шоу та захопливі 3D-моделі.
-
Відеоролики для проведення фізкультхвилин.
-
Додаткові логічні задачі та творчі завдання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ранок |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Робочий зошит |
| Тематика | Школярам, абітурієнтам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 64 |
| Рік видання | 2026 |
| Вага | 100 г |
| ISBN | 978-617-8775-95-7 |
| Стан | Новий |
| Автор | Корнієнко М.М. Крамаровська С.М. Зарецька І.Т |
| Формат | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Ілюстрації | Кольорові |
| Серія | Нова українська школа |
| Вікова група | 4 клас |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴










