
НУШ Українська мова 1 клас Прописи для лівшів Частина 2 (до букваря Вашуленка) Заїка А.М.
90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9786178775148
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прописи для лівшів (1 клас, НУШ) до букваря Вашуленка, частина 2 – зручний зошит для формування навичок письма у дітей. Враховує особливості письма лівою рукою, допомагає правильно опанувати букви та розвинути каліграфію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ранок |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика | Школярам, абітурієнтам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 72 |
| Рік видання | 2026 |
| Вага | 120 г |
| ISBN | 978-617-8775-14-8 |
| Стан | Новий |
| Автор | Заїка А. М |
| Формат | |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автор | Заїка А. М |
| Формат, розмір | 165х210 мм |
| Призначення | для лівшів |
| Ілюстрації | чорно-білі |
| Вікова група | 1 клас |
| Частина | 2 |
| Вид | прописи / робочий зошит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴







