
НУШ Я досліджую світ 3 клас робочий зошит КОМПЛЕКТ 2 частини до підручника Бібік 2025
150 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9789660739215/222
- +380 (66) 292-54-64
Комплект робочих зошитів «Я досліджую світ» для 3 класу (НУШ-2) у 2-х частинах створений відповідно до Державного стандарту початкової освіти та Типової освітньої програми для 3–4 класів.
Посібник повністю узгоджений із підручником Н. Бібік та Г. Бондарчук (2025 рік) і містить різноманітні завдання з природничої, соціальної, здоров’язбережувальної, громадянської та історичної освітніх галузей.
Зошити допомагають учням краще засвоювати матеріал, розвивати логічне мислення, увагу, пам’ять і формувати ключові компетентності. Завдання побудовані за сучасними методиками НУШ та сприяють активному навчанню через практичну діяльність.
✔ відповідає стандартам НУШ-2
✔ повністю узгоджений з підручником Бібік
✔ комплект у 2 частинах
✔ інтегрований курс «Я досліджую світ»
✔ підходить для навчання в школі та вдома
Рекомендовано для учнів 3 класу, вчителів початкової школи та батьків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Підручники та Посібники |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Робочий зошит |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Рік видання | 2025 |
| Вага | 130 г |
| ISBN | 9789660739215, 9789660739222 |
| Стан | Новий |
| Формат | |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Робочий зошит |
| Автор | Лабащук О., Решітка Т |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Короткий опис | НУШ Робочий зошит Я досліджую світ 3 клас Частина 1 (до підручника Н. Бібік).Робочий зошит із друкованою основою укладен |
| Вікова група | 3 клас |
| Серія | Нова українська школа (НУШ-2) |
| Кількість сторінок | 64+64 |
- Ціна: 150 ₴


