
НУШ Я досліджую світ 4 клас робочий зошит КОМПЛЕКТ 2 частини до підручника Гільберг 2025 зошит НУШ 4 клас
140 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9789660739192/9208
- +380 (66) 292-54-64
Робочий зошит «Я досліджую світ» для 4 класу (НУШ) — це сучасний навчальний комплект у 2-х частинах, створений відповідно до програми Нової української школи та підручника Гільберг (2025 рік).
Посібник допомагає учням краще засвоїти матеріал, розвивати логічне мислення, увагу, пам’ять і навички самостійної роботи. Завдання побудовані за принципом навчання через діяльність: вправи, дослідження, спостереження та практичні роботи.
Зошит стане надійним помічником як на уроці, так і вдома, а також підійде для закріплення знань та підготовки до контрольних робіт.
✔ відповідає програмі НУШ
✔ повністю узгоджений з підручником Гільберг
✔ комплект у 2 частинах
✔ сучасні інтерактивні завдання
✔ розвиток ключових компетентностей учня
Ідеальний вибір для учнів 4 класу, вчителів та батьків, які хочуть забезпечити ефективне навчання дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Підручники та Посібники |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Робочий зошит |
| Тематика | Школярам, абітурієнтам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Рік видання | 2025 |
| Вага | 65 г |
| ISBN | 9789660739192, 9789660739208 |
| Стан | Новий |
| Формат | |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Робочий зошит |
| Автор | Спека I., Мрійник Л. |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Короткий опис | НУШ. Я досліджую світ: робочий зошит для 4 класу Частина 2 (до підручн. Т. Гільберг). Робочий зошит укладено відпо |
| Вікова група | 4 клас |
| Серія | Нова українська школа (НУШ) |
| Кількість сторінок | 48+48 |
- Ціна: 140 ₴










