
НУШ Зошит-практикум «Я досліджую світ» 2 клас Воронцова (Алатон) КОМПЛЕКТ у 2 частинах
160 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9789662663686/1, 97896626
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект зошитів-практикумів «Я досліджую світ» для 2 класу НУШ створений відповідно до Державного стандарту початкової освіти. Видання підходить для використання в сучасних школах за типовими освітніми програмами.
Зошити допомагають учням краще засвоювати матеріал через практичні завдання, розвивати логічне мислення, увагу та пізнавальний інтерес.
Посібник входить до навчально-методичного комплекту (авт. Воронцова Т.В. та ін.), який включає підручник, матеріали для вчителя та додаткові мультимедійні ресурси.
Рекомендовано Міністерством освіти і науки України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алатон |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Робочий зошит |
| Тематика | Школярам, абітурієнтам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Вага | 55 г |
| ISBN | 9789662663686/1, 9789662663860 |
| Стан | Новий |
| Формат | |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автор | Воронцова ТВ |
| Формат, розмір | 170х240 мм |
| Короткий опис | "НУШ. Зошит-практикум Я досліджую світ 2 клас. Частина 2 (Воронцова)" створено відповідно до Державного стандарту початк |
| Вікова група | 2 клас |
| Серія | Нова українська школа |
| Ілюстрації | Кольорові та ч/б |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴











