
Календарний план для груп раннього віку: Вересень, Жовтень, Листопад. Посібник Ранок
225 ₴
- В наявності
- Код: 9786170975089
- +380 (66) 292-54-64
Календарне планування для групи раннього віку — зручний посібник для вихователя 👶
Практичний посібник допоможе вихователям ефективно організувати освітній процес у групі раннього віку. Видання містить перспективний та розгорнутий план роботи, що значно спрощує щоденну підготовку до занять.
Матеріал укладено за блочно-тематичним принципом, що дозволяє логічно та послідовно планувати освітню діяльність із малюками.
📘 Особливості посібника:
-
готове планування на кожен день;
-
відповідність новому Базовому компоненту дошкільної освіти;
-
зручна структура для швидкого використання;
-
охоплення основних напрямів розвитку дитини;
-
допомога в організації занять і режимних моментів.
🌟 Переваги:
-
економить час вихователя;
-
підходить для щоденної роботи в ЗДО;
-
забезпечує системний підхід до навчання і розвитку;
-
стане надійною основою для ведення документації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ранок |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Методичні матеріали |
| Тематика | Педагогам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 264 |
| Рік видання | 2024 |
| ISBN | 9786170975089 |
| Стан | Новий |
| Формат | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Сучасна дошкільна освіта |
| Автор | Ванжа С.М. |
| Формат, розмір | 205х260 мм |
| Вікова група | дошкiльний |
- Ціна: 225 ₴









