
Літня читанка 2-3 клас – казки, вірші та завдання для розвитку читання Вознюк, Сапун (НУШ)
125 ₴
- В наявності
- Код: 9789660745391
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
📚 Посібник для читання влітку – Літня читанка з 2 в 3 клас
Книга допоможе вашій дитині цікаво та з користю провести літні канікули. Читанка містить:
-
📖 Прозові твори, які раніше не публікувалися
-
🏰 Українські народні казки та вірші
-
🧩 Скоромовки, загадки, прислів’я та приказки
-
✏ Творчі завдання для кращого розуміння прочитаного
Усі тексти та завдання відповідають віковим особливостям школярів. Щоденне читання покращує техніку читання, розвиває словниковий запас та готує до нового навчального року.
👧👦 Для майбутніх третьокласників, батьків і вчителів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Видавництво «Підручники і посібники» |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Посібник |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 128 |
| Рік видання | 2026 |
| ISBN | 9789660745391 |
| Стан | Новий |
| Формат | |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автор(и) | Вознюк Л., Сапун Г. |
| Серія | Літні канікули |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴


