
Розгорнутий календарний план. Середній вік. Березень — С. М. Ванжа — Ранок (Сучасна дошкільна освіта)
125 ₴
- В наявності
- Код: 9786170977793
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Календарний план (Середній вік) Березень, Видавництво Ранок
Розгорнутий календарний план. Березень. Середній вік
Практичний посібник стане незамінним помічником для вихователів закладів дошкільної освіти. У виданні подано перспективний та розгорнутий календарний план організації освітньо-виховного процесу з дітьми середньої групи на березень.
Матеріал структурований відповідно до вимог сучасної дошкільної освіти та допоможе ефективно організувати щоденну роботу з малюками.
📘 Особливості посібника:
- готове планування на кожен день;
- чітка структура занять та режимних моментів;
- охоплення всіх освітніх напрямів;
- зручний формат для щоденного використання;
- економія часу вихователя.
Посібник можна використовувати як:
- робочий календарний план;
- журнал щоденної роботи з вихованцями;
- основу для підготовки до занять.
Ідеально підходить для вихователів молодших груп ЗДО, студентів педагогічних спеціальностей та методистів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ранок |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Методичні матеріали |
| Тематика | Педагогам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Тип поліграфічного паперу | Газетна |
| Кількість сторінок | 112 |
| Рік видання | 2025 |
| Вага | 100 г |
| ISBN | 9786170977793 |
| Стан | Новий |
| Автор | Ванжа С.М. |
| Формат | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Сучасна дошкільна освіта |
| Формат, розмір | 205х260 мм |
| Вікова група | 5 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴





