
Буквар НУШ Українська мова 1 клас Частина 5 Цепова – Ранок
70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9786170982681
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Навчальний посібник «Буквар» для 1 класу НУШ (частини 5) допомагає першокласникам крок за кроком опанувати читання, письмо та основи української мови.
Кожна частина є складовою цілісного курсу навчання грамоти та сприяє поступовому засвоєнню літер, складів, слів і речень.
Посібник створений у цікавій, доступній формі та залучає дитину до навчання через ігрові елементи та образного персонажа.
Зміст видання спрямований на:
- формування навичок читання
- розвиток усного та писемного мовлення
- розширення словникового запасу
- розвиток мислення та уяви
Матеріал допомагає дитині навчитися розуміти та використовувати слова у повсякденному спілкуванні.
Підійде для:
- учнів 1 класу НУШ
- вчителів початкових класів
- батьків для навчання вдома
Ключові переваги:
- поступове навчання читанню
- розвиток мовлення та мислення
- цікава подача матеріалу
- відповідає вимогам НУШ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ранок |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика | Школярам, абітурієнтам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 48 |
| Рік видання | 2023 |
| Вага | 100 г |
| ISBN | 9786170982681 |
| Стан | Новий |
| Формат | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Посiбник для вчителя та учня |
| Автор | Цепова І.В |
| Формат, розмір | 200х290 мм |
| Короткий опис | Українська мова. Буквар навчальний посібник для 1 класу ЗЗСО (у 6-х частинах). Частина 5Давай разом зі мною відкриємо ча |
| Серія | Нова українська школа (НУШ) |
| Вікова група | 1 клас |
| Частина | 5 |
| Ілюстрації | Кольорові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴





