
Буквар НУШ Українська мова 1 клас Частина (2) Большакова, Пристінська – Ранок 2024
90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9786170990235
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Навчальний посібник «Буквар» для 1 класу НУШ (частина 2) допомагає першокласникам послідовно опанувати навички читання, письма та мовлення.
Кожна частина є складовою цілісного курсу навчання грамоти та охоплює всі етапи підготовки дитини до читання і письма.
У посібнику подано:
Добукварний період
- завдання для підготовки до навчання грамоти
- розвиток мовлення, уваги та мислення
Букварний період
- вивчення літер і звуків
- читання складів, слів і речень
Розвиток мислення
- логічні, творчі та аналітичні завдання
- вправи підвищеної складності
📌 Завдання мають зручне кольорове позначення:
- синій — добукварний період
- жовтий — букварний період
- червоний — складні та творчі завдання
Матеріал подано у доступній, цікавій формі з урахуванням вікових та психологічних особливостей першокласників.
Підійде для:
- учнів 1 класу НУШ
- вчителів початкових класів
- батьків для занять вдома
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ранок |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Робочий зошит |
| Тематика | Школярам, абітурієнтам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 80 |
| Рік видання | 2024 |
| Вага | 100 г |
| ISBN | 9786170990235 |
| Стан | Новий |
| Формат | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Посiбник для вчителя та учня |
| Автор | Большакова І.О. Пристінська М.С |
| Формат, розмір | 200х290 мм |
| Короткий опис | Українська мова. Буквар. Навчальний посібник для 1 класу ЗЗСО (4 частини). Частина 2 (Большакова І.О. Пристінська М.С.)З |
| Ілюстрації | Кольорові |
| Вікова група | 1 клас |
| Частина | 2 |
| Серія | Нова українська школа (НУШ) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴







