
Розгорнутий календарний план на жовтень (Молодший вік) — сучасне планування ДНЗ, Ранок
125 ₴
- В наявності
- Код: 9786170974754
- +380 (66) 292-54-64
Розгорнутий календарний план «Сучасна дошкільна освіта. Жовтень. Молодший вік» — практичний посібник для організації освітнього процесу з дітьми молодшої групи дитячого садка.
Посібник містить детальний перспективний календарний план на жовтень, що полегшує щоденне планування занять та інтегрує різні види діяльності. Видання можна використовувати як робочий календарний план і журнал для ведення щоденної роботи вихователя.
Цей посібник допомагає систематизувати навчально-виховну роботу, включаючи:
-
щоденні заняття та ігрові активності
-
індивідуальну роботу з дітьми
-
організацію трудової діяльності та заходів безпеки
-
спостереження та ведення записів про розвиток вихованців
Ідеальний для працівників закладів дошкільної освіти, які прагнуть зробити освітній процес структурованим, цікавим та ефективним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ранок |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Посібник |
| Тематика | Педагогам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 144 |
| Рік видання | 2021 |
| ISBN | 9786170974754 |
| Стан | Новий |
| Формат | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Методичний посібник |
| Формат, розмір | 204х258 мм |
| Короткий опис | Сучасна дошкільна освіта Розгорнутий календарний план Жовтень Молодший вік. Ранок.У посібнику подано перспективний та ро |
| Вікова група | дошкiльний |
| Серія | Сучасна дошкільна освіта |
| Автор(и) | Ванжа С.М. Христоєва Т.М. |
- Ціна: 125 ₴









