
Розгорнутий календарний план на жовтень (Середній вік) — сучасне планування ДНЗ, Ранок
125 ₴
- В наявності
- Код: 9786170974761
- +380 (66) 292-54-64
Розгорнутий календарний план «Сучасна дошкільна освіта. Жовтень. Середній вік» — це готовий інструмент для ефективної організації освітнього процесу в закладі дошкільної освіти.
Посібник містить детально розроблений перспективний і календарний план роботи з дітьми середнього дошкільного віку на жовтень. Матеріал структуровано за блочно-тематичним принципом із поділом на тижні, що значно спрощує щоденне планування занять.
У виданні ви знайдете не лише базові плани роботи, а й додаткові матеріали:
-
сценарії свят і тематичних заходів
-
добірку художніх творів для читання дітям
-
ідеї для урізноманітнення освітнього процесу
Посібник зручно використовувати як робочий календарний план — вихователь може доповнювати його власними записами: індивідуальною роботою з дітьми, трудовою діяльністю, заходами з безпеки та взаємодією з батьками.
Ідеально підходить для щоденної роботи вихователів, допомагає заощадити час на підготовку та зробити освітній процес більш системним і цікавим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ранок |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Посібник |
| Тематика | Педагогам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 128 |
| Рік видання | 2021 |
| Вага | 200 г |
| ISBN | 9786170974761 |
| Стан | Новий |
| Формат | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Методичний посібник |
| Формат, розмір | 204х258 мм |
| Короткий опис | Сучасна дошкільна освіта Розгорнутий календарний план Жовтень Середній вік. Ранок.У посібнику подано перспективний та ро |
| Серія | Сучасна дошкільна освіта |
| Вікова група | дошкiльний |
| Автор(и) | Ванжа С.М. Христоєва Т.М. Романова Ю.А. |
- Ціна: 125 ₴









