
Зимове планування Грудень. Молодший вік. Сучасна дошкільна освіта (Ранок)
125 ₴
- В наявності
- Код: 9786170976260
- +380 (66) 292-54-64
Сучасна дошкільна освіта
Розгорнутий календарний план. Грудень | Молодший вік
Зручний і практичний посібник для вихователів молодших груп, який допоможе організувати освітньо-виховний процес упродовж грудня легко та системно.
Планування розроблене за блочно-тематичним принципом із поділом на тижні, що дозволяє ефективно структурувати роботу з дітьми молодшого дошкільного віку з урахуванням їхніх вікових особливостей.
Що містить посібник:
-
розгорнуті календарні плани на кожен тиждень
-
матеріали для щоденної організації занять і режимних моментів
-
сценарії свят і заходів
-
добірку художніх творів для дітей
Кому підійде:
-
вихователям закладів дошкільної освіти
-
педагогам молодших груп
-
методистам
-
студентам педагогічних спеціальностей
Практичний інструмент для створення цікавого, безпечного та ефективного освітнього середовища для найменших!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ранок |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Посібник |
| Тематика | Школярам, абітурієнтам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 112 |
| Рік видання | 2021 |
| Вага | 200 г |
| ISBN | 9786170976260 |
| Стан | Новий |
| Формат | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Методичний посібник |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Короткий опис | Сучасна дошкільна освіта Розгорнутий календарний план Грудень Молодший вік. Ранок.У посібнику подано перспективний та ро |
| Вікова група | дошкiльний |
| Серія | Сучасна дошкільна освіта |
| Автор(и) | Ванжа С.М. Христоєва Т.М. |
- Ціна: 125 ₴








