
Зимове планування Грудень. Середній вік. Сучасна дошкільна освіта (Ранок)
125 ₴
- В наявності
- Код: 9786170976345
- +380 (66) 292-54-64
Сучасна дошкільна освіта
Розгорнутий календарний план. Грудень | Середній вік
Практичний посібник, створений для зручного та ефективного планування освітньо-виховної роботи у середній групі закладу дошкільної освіти впродовж грудня.
Видання містить перспективне та розгорнуте календарне планування, яке допоможе вихователю чітко організувати щоденну діяльність дітей відповідно до сучасних освітніх вимог.
Що включає посібник:
-
готові щоденні плани освітньої роботи
-
структуровану організацію занять і режимних моментів
-
ідеї для проведення цікавих і розвивальних занять
-
основу для ведення системної педагогічної діяльності
Кому підійде:
-
вихователям закладів дошкільної освіти
-
педагогам середніх груп
-
методистам
-
студентам педагогічних спеціальностей
Зручний інструмент для організації ефективного, цікавого та впорядкованого освітнього процесу в дитячому садочку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ранок |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Посібник |
| Тематика | Педагогам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 128 |
| Рік видання | 2021 |
| Вага | 200 г |
| ISBN | 9786170976345 |
| Стан | Новий |
| Формат | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Методичний посібник |
| Формат, розмір | 205х260 мм |
| Короткий опис | Сучасна дошкільна освіта Розгорнутий календарний план Грудень Середній вік. Ранок.У посібнику подано перспективний та ро |
| Вікова група | дошкiльний |
| Серія | Сучасна дошкільна освіта |
| Автор(и) | Ванжа С.М. Христоєва Т.М. Романова Ю.А. |
- Ціна: 125 ₴


