
Розгорнутий календарний план на листопад (середня група) — сучасне планування ДНЗ, Ранок
125 ₴
- В наявності
- Код: 9786170976154
- +380 (66) 292-54-64
Сучасна дошкільна освіта
Розгорнутий календарний план. Листопад | Середній вік
Практичний і зручний посібник для вихователів, який допоможе ефективно організувати освітньо-виховний процес у середній групі протягом листопада.
План укладено за блочно-тематичним принципом із поділом на тижні, що дозволяє системно та послідовно будувати роботу з дітьми відповідно до сучасних освітніх вимог.
Що містить посібник:
-
розгорнуті календарні плани на кожен тиждень
-
матеріали для організації щоденної діяльності дітей
-
сценарії свят і тематичних заходів
-
добірку художніх творів для роботи з дошкільниками
Кому підійде:
-
вихователям закладів дошкільної освіти
-
педагогам середніх груп
-
методистам
-
студентам педагогічних спеціальностей
Надійний інструмент для організації цікавого, змістовного та ефективного навчального процесу в дитячому садочку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ранок |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Посібник |
| Тематика | Педагогам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 128 |
| Рік видання | 2021 |
| Вага | 130 г |
| ISBN | 9786170976154 |
| Стан | Новий |
| Формат | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Методичний посібник |
| Формат, розмір | 203х258 мм |
| Короткий опис | Сучасна дошкільна освіта Розгорнутий календарний план Листопад Середній вік. Ранок.У посібнику подано перспективний та р |
| Вікова група | дошкiльний |
| Серія | Сучасна дошкільна освіта |
| Автор(и) | Ванжа С.М. Христоєва Т.М. Романова Ю.А. |
- Ціна: 125 ₴








