
Розгорнутий календарний план (Старший вік) - Січень (Нова редакція Держстандарту — Ранок)
125 ₴
- В наявності
- Код: 9786170976765
- +380 (66) 292-54-64
Розгорнутий календарний план. Січень
Старший дошкільний вік
Практичний посібник для вихователів, який допоможе чітко та ефективно організувати освітньо-виховний процес у старшій групі протягом січня.
Видання містить перспективне та детальне календарне планування, розроблене з урахуванням сучасних вимог дошкільної освіти та вікових особливостей дітей.
Що включає посібник:
· готові щоденні плани роботи
· структуровану організацію занять і режимних моментів
· ідеї для проведення цікавих і розвивальних занять
· допомогу в плануванні освітньої діяльності
Переваги:
· значно економить час вихователя
· забезпечує системний підхід до навчання й виховання
· відповідає освітнім стандартам
· може використовуватися як робочий журнал вихователя
Кому підійде:
· вихователям закладів дошкільної освіти
· студентам педагогічних спеціальностей
· методистам
Зручний інструмент для організації щоденної роботи та проведення якісних занять у дитячому садочку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ранок |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Посібник |
| Тематика | Педагогам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 144 |
| Рік видання | 2024 |
| Вага | 300 г |
| ISBN | 9786170976765 |
| Стан | Новий |
| Формат | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Методичний посібник |
| Формат, розмір | 205х259 мм |
| Короткий опис | Сучасна дошкільна освіта Розгорнутий календарний план Січень Старший вік. Ранок.У посібнику подано перспективний та розг |
| Серія | Сучасна дошкільна освіта |
| Вікова група | дошкiльний |
| Автор(и) | Ванжа С.М. Федюшина Т.О. |
- Ціна: 125 ₴








