
Розгорнутий календарний план (Середній вік) — Лютий (Нова редакція Держстандарту — Ранок)
125 ₴
- В наявності
- Код: 9786170977144
- +380 (66) 292-54-64
Розгорнутий календарний план. Лютий
Середній вік
Зручний та практичний посібник для вихователя, який допоможе легко організувати освітньо-виховний процес у середній групі протягом лютого.
Видання містить перспективне та детальне календарне планування, що охоплює всі основні напрями розвитку дитини відповідно до сучасних вимог дошкільної освіти.
Цей посібник розроблений спеціально для дітей 4–5 років (середня група). Завдання, ігри та сценарії адаптовані під вікові особливості та рівень розвитку дитини саме цього етапу, що важливо для правильного навантаження під час занять.
Кому підійде:
· вихователям закладів дошкільної освіти
· студентам педагогічних спеціальностей
· методистам
Незамінний помічник для ефективної та впорядкованої роботи в дитячому садочку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ранок |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика | Педагогам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 128 |
| Рік видання | 2022 |
| Вага | 200 г |
| ISBN | 9786170977144 |
| Стан | Новий |
| Автор | Ванжа С.М. Христоєва Т.М. Романова Ю.А. |
| Формат | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Методичний посібник |
| Формат, розмір | 203х260 мм |
| Серія | Сучасна дошкільна освіта |
| Вікова група | дошкiльний |
| Автор(и) | Ванжа С.М. Христоєва Т.М. Романова Ю.А. |
- Ціна: 125 ₴









