
Розгорнутий календарний план (Старший вік) — Лютий (Нова редакція Держстандарту — Ранок)
125 ₴
- В наявності
- Код: 9786170977137
- +380 (66) 292-54-64
Розгорнутий календарний план. Лютий
Старший дошкільний вік
Зручний та практичний посібник для вихователя, який допоможе легко організувати освітньо-виховний процес у старшій групі протягом лютого.
Видання містить перспективне та детальне календарне планування, що охоплює всі основні напрями розвитку дитини відповідно до сучасних вимог дошкільної освіти.
Це незамінний помічник для вихователя на зимовий період. Він містить не лише погодинне планування занять, а й готові комплекси гімнастики, квест-ігри та сценарії свят, що значно економить час на підготовку документів.
Кому підійде:
-
вихователям закладів дошкільної освіти
-
студентам педагогічних спеціальностей
-
методистам
Незамінний помічник для ефективної та впорядкованої роботи в дитячому садочку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ранок |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Посібник |
| Тематика | Школярам, абітурієнтам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 144 |
| Рік видання | 2022 |
| Вага | 200 г |
| ISBN | 9786170977137 |
| Стан | Новий |
| Автор | Ванжа С.М. Федюшина Т.О. |
| Формат | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Формат, розмір | 202х258 мм |
| Короткий опис | Сучасна дошкільна освіта Розгорнутий календарний план Лютий Старший вік. Ранок.У посібнику подано перспективний та розго |
| Автор(и) | Ванжа С.М. Федюшина Т.О. |
| Серія | Сучасна дошкільна освіта |
| Вікова група | дошкiльний |
- Ціна: 125 ₴









