
НУШ Словник синонімів, антонімів, омонімів 1–4 клас Весна
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 9786176863205
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ілюстрований словник синонімів, антонімів та омонімів для учнів 1–4 класів.
Допомагає розвивати словниковий запас, підвищувати грамотність, правильно висловлювати думки письмово та усно.
Видання відповідає Державному стандарту початкової освіти та адаптоване до чинних шкільних програм. Може використовуватися на уроках української мови та літературного читання, для домашніх завдань і підготовки до підсумкових атестацій.
Словник містить: синонімічні ряди, антонімічні пари та омоніми, найпоширеніші слова та сталі вислови сучасної української літературної мови. Розрахований на учнів, учителів і батьків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Весна |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Словник |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 96 |
| Рік видання | 2020 |
| ISBN | 978-617-686-320-5 |
| Стан | Новий |
| Формат | |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Посiбник для учня |
| Автор | Купіна І. О |
| Формат, розмір | 140x210 мм |
| Короткий опис | Любий школярику! Видавництво "Весна" приготувала для тебе чудовий подарунок - ілюстровані словнички з української мови |
| Ілюстрації | чорно-білі |
| Серія | Словники |
| Вікова група | 1-4 класи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴





