
НУШ Інформатика 4 клас Робочий зошит до підручника Корнієнко, Крамаровської, Зарецької (Ранок)
110 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9786170974099
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робочий зошит з інформатики 4 клас НУШ до підручника Корнієнко, Крамаровської та Зарецької (видавництво «Ранок») допомагає учням закріпити знання, розвинути логічне мислення та підготуватися до практичних завдань. Відповідає Типовій освітній програмі та містить цікаві вправи для школярів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ранок |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Робочий зошит |
| Тематика | Школярам, абітурієнтам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 64 |
| Рік видання | 2021 |
| Вага | 100 г |
| ISBN | 978-617-097-409-9 |
| Стан | Новий |
| Автор | Корнієнко М.М. Крамаровська С.М. Зарецька І.Т |
| Формат | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Ілюстрації | Кольорові |
| Серія | Нова українська школа |
| Вікова група | 4 клас |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴









