
НУШ Я досліджую світ 4 клас Частина 2 — Робочий зошит до підручника Гільберг (2025)
70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9789660739208
- +380 (66) 292-54-64
Робочий зошит «Я досліджую світ» для 4 класу (частина 2) — це сучасний навчальний посібник НУШ, розроблений як доповнення до підручника Тетяни Гільберг. Видання відповідає типовій освітній програмі під керівництвом О. Савченко та допомагає учням системно засвоювати навчальний матеріал.
У зошиті зібрано різноманітні завдання, які сприяють формуванню ключових і предметних компетентностей. Учні зможуть не лише закріпити отримані знання, а й розвинути логічне мислення, дослідницькі навички та творчі здібності.
Посібник містить:
- вправи для перевірки та закріплення матеріалу
- творчі завдання для розвитку уяви
- практичні роботи
- дослідницькі завдання для формування пізнавального інтересу
Зошит допомагає організувати ефективний навчальний процес як у школі, так і вдома. Завдання подані з урахуванням вікових особливостей учнів та поступового ускладнення тем.
Підійде для:
- учнів 4 класу НУШ
- вчителів початкової школи
- батьків для додаткових занять
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Підручники та Посібники |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Робочий зошит |
| Тематика | Школярам, абітурієнтам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 48 |
| Рік видання | 2025 |
| Вага | 65 г |
| ISBN | 9589660739208 |
| Стан | Новий |
| Формат | |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Робочий зошит |
| Автор | Спека I., Мрійник Л. |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Короткий опис | НУШ. Я досліджую світ: робочий зошит для 4 класу Частина 2 (до підручн. Т. Гільберг). Робочий зошит укладено відпо |
| Вікова група | 4 клас |
| Частина | 2 |
| Серія | Нова українська школа (НУШ) |
- Ціна: 70 ₴







