
Книга класного вчителя Соняшник Біологія 9 клас Шаламов
72 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 9789669714763
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Книга класного вчителя Соняшник Біологія 9 клас Р. Шаламов.
Книга для вчителя біології за курс 9 класу складена відповідно чинної навчальної програми з біології для загальноосвітніх навчальних закладів за Державним стандартом базової і повної загальної освіти. Книга містить численні матеріали для конструювання уроків.
Книга призначена для учителів біології, студентів біологічних спеціальностей педагогічних ВНЗ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Соняшник |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Посібник |
| Тематика | Педагогам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 144 |
| Рік видання | 2017 |
| Вага | 100 г |
| ISBN | 9789669714763 |
| Стан | Новий |
| Автор | Георгій Носов, Руслан Шаламов |
| Формат | |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Методичний посібник |
| Вік | 9 клас |
| Серія | Книга для вчителя |
| Автор | Георгій Носов, Руслан Шаламов |
| Формат, розмір | 17х24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴


