
НУШ Робочий зошит Пiдручники i посiбники Літературне читання 3 клас до підручника Савчук
80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9789660738812
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
НУШ. Літературне читання. Робочий зошит. 3 клас. (до підручника А. Савчук)
Зошит укладено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Савченко, та системи завдань підручника «Українська мова та читання : підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах). Частина 2/А. Савочук. — Тернопіль: "Підручники і посібники", 2020».
Зошит призначений для формування в третьокласників умінь застосовувати набуті знання на практиці.
- Для учнів 3 класу, вчителів початкової школи, батьків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Підручники та Посібники |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Робочий зошит |
| Тематика | Школярам, абітурієнтам |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 80 |
| Рік видання | 2025 |
| Вага | 100 г |
| ISBN | 9789660738812 |
| Стан | Новий |
| Формат | |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Робочий зошит |
| Автор | Савчук А., Сапун Г |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Короткий опис | НУШ. Літературне читання. Робочий зошит. 3 клас. (до підручника А. Савчук) Зошит укладено відповідно до Типової |
| Вікова група | 3 клас |
| Серія | Нова українська школа (НУШ) |
| Ілюстрації | Кольорові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴







