
НУШ Робочий зошит Пiдручники i посiбники Я досліджую світ 3 клас Частина 2 до підручника Гільберг
75 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9789660737297
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
НУШ. Робочий зошит. Я досліджую світ. 3 клас. Частина 2 (до підручника Т. Гільберг).
Робочий зошит укладено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Савченко й підручника Я досліджую світ: підручник для 3-го класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) : частина 2 / Тетяна Гільберг, Світлана Тарнавська, Лариса Грубіян, Ніна Павич. — Київ : Генеза, 2020. Зошит містить завдання для формування предметних компетентностей, на відтворення та закріплення знань, творчі вправи, практичні роботи і дослідницькі завдання.
- Для учнів 3 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкової школи, батьків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Підручники та Посібники |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Робочий зошит |
| Тематика | Школярам, абітурієнтам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 48 |
| Рік видання | 2025 |
| Вага | 65 г |
| ISBN | 9789660737297 |
| Стан | Новий |
| Формат | |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Робочий зошит |
| Автор | Жаркова І., Мечник Л |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Короткий опис | НУШ. Робочий зошит. Я досліджую світ. 3 клас. Частина 2 (до підручника Т. Гільберг). Робочий зошит укладено від |
| Вікова група | 3 клас |
| Серія | Нова українська школа (НУШ-2) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴








