
Робочий зошит НУШ Я досліджую світ 2 клас Частина 2 до Гільберг – Ранок Дидакта
90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9786170956897
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робочий зошит «Я досліджую світ» для 2 класу НУШ (частина 2) створений до підручника Т. Гільберг та відповідає вимогам Державного стандарту початкової освіти.
Посібник спрямований на розвиток ключових, предметних і міжпредметних компетентностей учнів через сучасні методи навчання.
У зошиті подано:
- інтерактивні та дослідницькі завдання
- вправи для розвитку критичного мислення
- логічні та практичні завдання
- ситуативні вправи для застосування знань
📱 Додаткові можливості:
На сторінках розміщено QR-коди, які відкривають доступ до:
- презентацій
- схем і таблиць
- додаткових навчальних матеріалів
Матеріал допомагає формувати дослідницькі навички, вміння працювати в команді та застосовувати знання у повсякденному житті.
Підійде для:
- учнів 2 класу НУШ
- вчителів початкових класів
- батьків для додаткових занять
Ключові переваги:
- відповідає стандартам НУШ
- сучасні інтерактивні завдання
- QR-коди з додатковими матеріалами
- розвиток критичного мислення
- формування дослідницьких умінь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ранок |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Робочий зошит |
| Тематика | Школярам, абітурієнтам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 64 |
| Рік видання | 2024 |
| Вага | 55 г |
| ISBN | 9786170956897 |
| Стан | Новий |
| Формат | |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автор | Назаренко А.А |
| Формат, розмір | 165х210 мм |
| Короткий опис | Посібник "НУШ. Я досліджую світ 2 клас: робочий зошит до підручника Гильберг (частина 2)" відповідає новому Державному с |
| Серія | Нова українська школа (НУШ) |
| Вікова група | 2 клас |
| Частина | 2 |
| Ілюстрації | Кольорові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴








