
Робочий зошит НУШ Я досліджую світ Інформатика 2 клас до Корнієнка (оновлене видання 2025, Ранок)
110 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9786170957993
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робочий зошит «Я досліджую світ. Інформатика» для 2 класу НУШ (оновлене видання 2025 року) створений до підручника М. Корнієнка та є складовою навчально-методичного комплекту.
Посібник відповідає типовій освітній програмі (під керівництвом О. Я. Савченко) та враховує вікові особливості молодших школярів.
Зошит містить:
- вправи для закріплення навчального матеріалу
- завдання для підготовки до практичних робіт
- логічні та інтерактивні вправи
- інтелектуальні розминки
- фізкультхвилинки
- завдання для рефлексії наприкінці уроку
Матеріал подано в цікавій та доступній формі, що сприяє розвитку логічного мислення, уваги та навичок роботи з інформацією.
Підійде для:
- учнів 2 класу НУШ
- вчителів початкових класів
- вчителів інформатики
- батьків для додаткових занять
Ключові переваги:
- оновлене видання 2025 року
- відповідає програмі НУШ
- інтерактивні та сучасні завдання
- розвиток логічного мислення
- зручний для роботи на уроці та вдома
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ранок |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Робочий зошит |
| Тематика | Школярам, абітурієнтам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 64 |
| Рік видання | 2025 |
| Вага | 75 г |
| ISBN | 9786170957993 |
| Стан | Новий |
| Формат | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автор | Корнієнко М.М. Крамарівська С.Н. Зарецька І.Т |
| Формат, розмір | 200*260 мм |
| Короткий опис | Посібник "НУШ. Я досліджую світ. Інформатика 2 клас: зошит-посібник до підручника Корнієнко" складено відповідно до типо |
| Вікова група | 2 клас |
| Серія | Нова українська школа (НУШ) |
| Ілюстрації | Кольорові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴










