
НУШ Я досліджую світ 2 клас Частина 1 зошит-практикум Алатон Воронцова
80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9789662663686/1
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зошит-практикум «Я досліджую світ» для 2 класу (Частина 1) — сучасний навчальний посібник для ефективного засвоєння матеріалу за програмою НУШ.
Допомагає учням краще зрозуміти навчальні теми через виконання практичних і цікавих завдань.
Посібник розроблений відповідно до Державного стандарту початкової освіти та підходить для використання за чинними освітніми програмами.
Що містить зошит:
- практичні завдання до тем курсу
- вправи для розвитку мислення та логіки
- завдання для формування дослідницьких навичок
- матеріали для закріплення знань
Чим корисний:
- допомагає краще засвоювати матеріал
- розвиває самостійність і уважність
- формує ключові компетентності учня
- підходить для роботи в класі та вдома
Особливості:
- відповідає вимогам НУШ
- структурований та зрозумілий матеріал
- входить до навчально-методичного комплекту (підручник, методичні матеріали, мультимедійні ресурси)
Переваги:
- рекомендовано Міністерством освіти і науки України
- сучасний підхід до навчання
- зручний формат для щоденної роботи
Ідеальний вибір для учнів 2 класу, вчителів і батьків для ефективного навчання курсу «Я досліджую світ».
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алатон |
| Країна виробник | Україна |
| ISBN | 978-966-2663-68-6/1 |
| Вага | 55 г |
| Вид | Робочий зошит |
| Вид палітурки | М'який |
| Кількість сторінок | 64 |
| Стан | Новий |
| Тематика | Школярам, абітурієнтам |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Мова видання | Українська |
| Формат | |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автор | Воронцова ТВ |
| Формат, розмір | 170х240 мм |
| Короткий опис | "НУШ. Зошит-практикум Я досліджую світ 2 клас. Частина 1 (Воронцова)" створено відповідно до Державного стандарту початк |
| Вікова група | 2 клас |
| Частина | 1 |
| Серія | Нова українська школа |
| Ілюстрації | Кольорові та ч/б |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴










