
НУШ Інформатика 2 клас Робочий зошит до підручника Воронцової (Алатон)
80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9789662663815
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робочий зошит з інформатики для 2 класу НУШ створений відповідно до Державного стандарту початкової освіти та чинних типових програм.
Може використовуватися як у предметі «Інформатика», так і в інтегрованому курсі «Я досліджую світ». Містить практичні завдання для розвитку логічного мислення, цифрових навичок і роботи з інформацією.
Є частиною навчально-методичного комплекту (Воронцова та ін.), що включає підручники, матеріали для вчителя та мультимедійні ресурси.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алатон |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Робочий зошит |
| Тематика | Школярам, абітурієнтам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 64 |
| Вага | 55 г |
| ISBN | 978-966-2663-81-5 |
| Стан | Новий |
| Формат | |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автор | Ліжко Т.В., Пономаренце В.С., Хоміч О.Л. |
| Формат, розмір | 170х240 мм |
| Короткий опис | Зшит-практикум «НУШ. Інформатика 2 клас. Робочий зошит до підручника Воронцової» створено відповідно до Державного стан |
| Серія | Нова українська школа |
| Вікова група | 2 клас |
| Ілюстрації | Кольорові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴








