
Хрестоматія 2 клас: Читаємо на канікулах
160 ₴
- В наявності
- Код: 9786170933287
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
"Хрестоматія 2 клас: Читаємо на канікулах" містить твори провідних класиків української та світової літератури, народні казки, загадки, прислів’я тощо. Книга сприятиме вдосконаленню навичок читання, розвитку уваги, пам’яті та уяви, вихованню доброго літературного смаку та любові до рідного слова.
Видання призначено для учнів 2 класу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ранок |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Посібник |
| Тематика | Школярам, абітурієнтам |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 208 |
| Рік видання | 208 |
| Вага | 100 г |
| ISBN | 9786170933287 |
| Стан | Новий |
| Формат | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 2 клас |
| Серія | Нова українська школа |
| Автор | Володарська Марина |
| Формат, розмір | 207х163 мм |
| Видавництво | Ранок |
| Тип паперу | офсет |
| Короткий опис | "Хрестоматія 2 клас: Читаємо на канікулах" містить твори провідних класиків української та світової літератури, народні |
| Мова | українська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴


