
Англійська мова для дітей 5–6 років робочий зошит | Готуємо дитину до школи | Ранній розвиток
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 9789660718050
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робочий зошит з англійської мови для дітей 5–6 років із серії «Готуємо дитину до школи» — це ефективний інструмент для першого знайомства з іноземною мовою.
Посібник містить цікаві та доступні вправи, які допомагають дитині легко засвоювати нові слова, розуміти базові граматичні конструкції та використовувати їх у простому спілкуванні. Завдання побудовані у формі гри, що робить навчання захопливим і природним.
Зошит сприяє розвитку мовлення, пам’яті, уваги та формує навички елементарного діалогу англійською мовою. Ідеально підходить для занять у дитячому садку або вдома разом із батьками.
Переваги:
- комунікативний підхід до навчання
- прості та зрозумілі завдання
- розвиток словникового запасу
- підготовка до школи
- підходить для самостійної роботи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Підручники та Посібники |
| Країна виробник | Україна |
| ISBN | 9789660718050 |
| Вага | 200 г |
| Вид | Робочий зошит |
| Вид палітурки | М'який |
| Кількість сторінок | 32 |
| Стан | Новий |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Мова видання | Англійська |
| Формат | |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Короткий опис | "Англійська мова: Робочий зошит для дiтей 5-6 років" містить цікаві творчі вправи мови для дошкільнят, спрямовані на ефе |
| Серія | Готуємо дитину до школи |
| Автор(и) | Вітушинська Н., Пилипів О. |
| Мова | українська, англійська |
| Кольоровість | двоколірна |
| Вікова група | 5-6 рокiв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴





