
Розвиток мовлення 5–6 років робочий зошит для дітей | підготовка до школи ДНЗ
75 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9789660724495
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робочий зошит «Розвиток мовлення» для дітей 5–6 років створений для комплексного розвитку мовленнєвих навичок у старших дошкільнят.
Посібник містить цікаві та доступні завдання, які допомагають дитині розширювати словниковий запас, правильно будувати речення та вдосконалювати вимову. Вправи спрямовані на формування зв’язного мовлення, розвиток уяви, логічного та образного мислення.
Матеріал подано у зручній ігровій формі, що стимулює інтерес до навчання та робить заняття ефективними як у дитячому садку, так і вдома разом із батьками.
Зошит допомагає підготувати дитину до школи, розвиваючи мовлення, увагу та творчі здібності.
Переваги:
- розвиток зв’язного мовлення
- збагачення словникового запасу
- формування граматично правильного мовлення
- розвиток уяви та мислення
- підходить для ДНЗ і домашніх занять
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Підручники та Посібники |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Посібник |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 48 |
| Рік видання | 2022 |
| Вага | 100 г |
| ISBN | 9789660724495 |
| Стан | Новий |
| Формат | |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автор | Косований О |
| Тип | Робочий зошит |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Короткий опис | Робочий зошит для дітей 5-6 років «Розвиток мовлення» містить завдання, спрямовані на розвиток мовних і мовленнєвих нави |
| Вікова група | 5-6 рокiв |
| Серія | Готуємо дитину до школи |
| Ілюстрації | чорно-білі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴






