
Тренажер для підготовки до школи “Логіка без зусиль” з наліпками (УЛА) | Мислення, увага, пам’ять
75 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9789662849417
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хочете, щоб дитина навчилась мислити логічно та самостійно приймати рішення?
Тренажер «Учимося логічно мислити» — це ефективна система розвитку мислення у зручному ігровому форматі.
Посібник допомагає дитині:
- розвивати логічне та аналітичне мислення
- вчитися порівнювати, аналізувати та узагальнювати
- покращувати пам’ять і концентрацію уваги
- формувати навички самостійного мислення
Усі завдання подані у цікавій і доступній формі, що робить навчання легким і захопливим.
Додаткові переваги:
- наліпки мотивують дитину виконувати завдання
- розвиток дрібної моторики рук
- поступове ускладнення вправ
- ідеально для підготовки до школи
Підходить для:
- дітей 4–6 років
- занять вдома, у дитячому садку або на підготовчих курсах
Це не просто книга — це ефективний тренажер мислення для майбутнього школяра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Видавництво УЛА |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Посібник |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 32 |
| Рік видання | 2021 |
| Вага | 125 г |
| ISBN | 978-966-284-941-7 |
| Стан | Новий |
| Автор | Сіліч С.О |
| Формат | |
| Довжина | 31 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Формат, розмір | 21×30,5 см |
| Ілюстрації | Кольорові |
| Наліпки | є |
| Вікова група | 4-6 рокiв |
| Серія | Тренажер дошкільника |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴




