
Альбом-посібник з образотворчого мистецтва Пiдручники i посiбники Творчі долоньки для дітей 6-го року життя
120 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9789660738492
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
«Творчі долоньки» — це сучасний альбом-посібник з образотворчого мистецтва для дітей шостого року життя, який допомагає розвивати творчі здібності через цікаві та доступні завдання.
Посібник створений відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти та поєднує навчання і творчість у легкій ігровій формі.
У альбомі дитина знайде:
- репродуктивно-творчі завдання — виконання за зразком
- художньо-творчі вправи — розвиток фантазії та самовираження
- завдання з малювання та аплікації
- різні рівні складності для поступового розвитку навичок
Переваги посібника:
- Розвиток творчого мислення та уяви
- Тренування дрібної моторики та координації рухів
- Формування естетичного смаку
- Відповідність програмі ЗДО
- Підходить для самостійної та спільної роботи
Регулярні заняття допоможуть дитині розвинути посидючість, уважність і впевненість у власних творчих здібностях.
Альбом ідеально підходить для занять у дитячих садках, творчих гуртках та вдома з батьками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Видавництво «Підручники і посібники» |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Посібник |
| Мова видання | Українська |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 64 |
| Рік видання | 2021 |
| Вага | 100 г |
| ISBN | 978-966-073-849-2 |
| Стан | Новий |
| Автор | Бровченко А., Копитіна Н. |
| Формат | |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Вікова група | 6 рокiв |
| Ілюстрації | Кольорові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴





