
Маленький художник Пiдручники i посiбники Альбом для дітей 5–6 років
120 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9789660739840
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
«Маленький художник» — це розвивальний альбом для дітей 5–6 років, який допоможе розкрити творчий потенціал дитини через малювання та цікаві художні завдання.
Посібник створений для гармонійного розвитку старших дошкільнят і поєднує навчання з творчістю. Завдяки різноманітним вправам дитина поступово вдосконалює навички малювання, розвиває уяву та вчиться мислити креативно.
У процесі занять дитина:
- розвиває дрібну моторику та координацію рухів;
- тренує ритм і точність рухів руки;
- формує уяву та образне мислення;
- вчиться аналізувати та міркувати;
- розвиває естетичний смак і творче бачення.
Завдання подані у доступній формі та підходять як для самостійної роботи, так і для занять разом із дорослими.
Альбом стане чудовим помічником для підготовки дитини до школи та розвитку творчих здібностей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Видавництво «Підручники і посібники» |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Посібник |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 64 |
| Рік видання | 2022 |
| Вага | 100 г |
| ISBN | 978-966-073-984-0 |
| Стан | Новий |
| Автор | Косован О. |
| Формат | |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Ілюстрації | Кольорові |
| Вікова група | 5-6 рокiв |
| Серія | Готуємо дитину до школи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴











