
Що вміє мій малюк 3+ — розвивальні завдання для дітей, підготовка до навчання | Торсінг
85 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9789669399700
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
«Що вміє мій малюк 3+» — це захоплива збірка розвивальних завдань, створена спеціально для дітей від 3 років. Книга допомагає малюку зробити перші кроки у навчанні через гру та цікаві вправи.
Усі завдання адаптовані до віку дитини, подані у простій і зрозумілій формі та сприяють поступовому розвитку базових навичок.
У посібнику передбачено 5 важливих напрямів:
- Математика — знайомство з числами та лічбою
- Підготовка руки до письма — розвиток дрібної моторики
- Логіка — формування мислення та уважності
- Етикет і безпечна поведінка — перші життєві правила
- Я і світ — пізнання навколишнього середовища
Заняття з книгою допоможуть дитині:
- розвинути увагу, пам’ять і мислення;
- навчитися виконувати прості завдання самостійно;
- підготувати руку до письма;
- отримати базові знання про світ;
- сформувати інтерес до навчання.
Ідеально підходить для занять вдома разом із батьками, а також для використання у дитячих садках та розвивальних групах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Торсінг |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Посібник |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 48 |
| Рік видання | 2023 |
| Вага | 120 г |
| ISBN | 978-966-939-970-0 |
| Стан | Новий |
| Автор | Чала О.М |
| Формат | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Формат, розмір | 20х26 см |
| Ілюстрації | Кольорові |
| Вікова група | 3+ |
| Серія | Що вміє мій малюк |
| Тематика | ранній розвиток дитини, підготовка до навчання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴




