
Я росту й розвиваюся — Мої корисні звички. 3-4 роки
45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 978-617-544-523-5
- +380 (66) 292-54-64
"Серія «Я росту і розвиваюся» створена, щоб допомогти малюкам легше сприймати нові ситуації та події в житті, а також навчити їх взаємодії з однолітками, показати цінність родини й зробити їх відповідальнішими, самостійнішими й упевненішими.
Герої книжки «Мої корисні звички» Андрійко й Леся розкажуть, чому варто робити ранкову руханку й виконувати домашні обов’язки, як поводитися на прогулянці та організовувати своє дозвілля, чому корисно підтримувати зв’язок із рідними, вечеряти в родинному колі й читати перед сном. Окрім цього книжка містить тематичні віршики й завдання з наліпками, які допоможуть краще опанувати нові знання, а також потренують пам’ять, увагу й дрібну моторику пальців рук. "
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 16 |
| ISBN | 978-617-544-523-5 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 24 см |
| Ширина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Серія | Я росту й розвиваюся |
| Автор | Сіліч С. О. |
| Тип видання | для дозвілля |
| Наліпки | є |
| Формат, розмір | 23,5×22 см |
| Вік | 3-4 роки |
- Цена: 45 ₴




