
Хімія. 8 клас. Комплексні підсумкові роботи за групами результатів. ПIДРУЧНИКИ I ПОСIБНИКИ
95 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789660744998
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ. Комплексні підсумкові роботи за групами результатів. Хімія 8 клас (Березан, Ощаповська), 2025 р.
Посібник створений відповідно до програми НУШ та оновлених вимог оцінювання. Містить різнорівневі завдання, практичні вправи, компетентнісні завдання, тести та тематичні роботи. Підійде для вчителів, учнів і репетиторів. Допомагає якісно підготуватися до підсумкового оцінювання та системно опанувати матеріал з хімії.
Посібник створений відповідно до програми НУШ та оновлених вимог оцінювання. Містить різнорівневі завдання, практичні вправи, компетентнісні завдання, тести та тематичні роботи. Підійде для вчителів, учнів і репетиторів. Допомагає якісно підготуватися до підсумкового оцінювання та системно опанувати матеріал з хімії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 80 |
| Год издания | 2025 |
| ISBN | 9789660744998 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | контроль знань |
| Серія | Нова українська школа (НУШ) |
| Автор | Березан О., Ощаповська Н. |
| Вік | 8 клас |
| Ілюстрації | двоколірна |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
Информация для заказа
- Цена: 95 ₴


