
ТАМ РАЙ, ДЕ ТВІЙ КРАЙ! (ПIДРУЧНИКИ I ПОСIБНИКИ) ОЛЕНА ХОДЮК
195 ₴
- В наличии
- Код: 9789660744837
- +380 (66) 292-54-64
«Там рай, де твій край» — друга книжка зі серії «Живі казки». Пізнавальне та надихаюче видання Олени Ходюк, створене для виховання в дітей любові до рідної землі, українських традицій та національних цінностей. Книга стане чудовим помічником для вчителів, вихователів і батьків, які прагнуть формувати в дітей патріотизм, повагу до свого коріння й усвідомлення власної ідентичності.
Посібник містить цікаві матеріали, тексти, завдання та ідеї для проведення виховних годин, тематичних занять і шкільних заходів. Інформація подана доступно та відповідає віковим особливостям дітей молодшого й середнього шкільного віку.
Переваги видання:
- формує любов до рідного краю та українських традицій
- корисні матеріали для вчителів і вихователів
- підходить для класних годин, тематичних занять і проєктів
- доступна та зрозуміла подача матеріалу
- актуальне сучасне оформлення
Книга стане цінним інструментом для навчальних закладів та сімей, які прагнуть розвивати в дітях національну свідомість і повагу до української культури.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | Для дошкольников |
| Жанр | Сказка |
| Язык издания | Украинский |
| Обложка | Твердый переплет |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 40 |
| ISBN | 9789660744837 |
| Состояние | Новое |
| Год издания | 2025 |
| Формат | |
| Ширина | 180 мм |
| Длина | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | книга |
| Автор | Олена Ходюк |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
- Цена: 195 ₴


