
Адвент-розвивалка УЛА Ялинка.
100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175444931
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Адвент-розвивалка УЛА «Ялинка»
Зробіть очікування свят захопливим з Адвент-розвивалкою «Ялинка» від УЛА! Кожен день грудня дарує цікаві завдання, лист Святому Миколаю, святковий плакат та 50 яскравих наліпок. Ідеальний подарунок для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, щоб розвивати творчість та дрібну моторику у святковій атмосфері.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Язык издания | Украинский |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Количество страниц | 32 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Комплектация книги | Наклейки |
| ISBN | 978-617-544-493-1 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Ширина | 210 мм |
| Длина | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Собчук О. С. |
| Тип | Розвиваючi книги |
| Возраст | 5+ |
| Серия | Адвент-календар |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21*30 см |
| Видавництво | Ула |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | Адвент-календар – Ялинка.Разом із цією книжкою малюк підготується до зимових свят та проведе час в очікуванні Нового рок |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 100 ₴




