
Адвент-календар УЛА Янголятко
126 ₴
- В наличии
- Код: 9786175444535
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Адвент-календар УЛА «Янголятко»
Зустрічайте святкову магію з Адвент-календарем «Янголятко» від УЛА! Кожен день грудня дарує маленькі цікаві завдання: лист Святому Миколаю, плакат-календар та 230 яскравих наліпок для творчих ігор. Ідеальний подарунок для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, щоб зробити очікування свят веселим та захопливим.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Язык издания | Украинский |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Количество страниц | 32 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Комплектация книги | Наклейки |
| ISBN | 978-617-544-453-5 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 280 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смирнова К. В |
| Тип | Розвиваючi книги |
| Возраст | 5+ |
| Серия | Адвент-календар |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 20×28 см |
| Видавництво | Ула |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | Адвент-календар – Ялинка.Разом із цією книжкою малюк підготується до зимових свят та проведе час в очікуванні Нового рок |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 126 ₴






