
Математичний тренажер. Довідничок-помічничок: посібник з математики. 6 клас (Олійник Л.)
120 ₴
- В наличии
- Код: 9789660742383
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Математичний тренажер 6 клас – Довідничок-помічничок, посібник з математики Олійник Л., 2025
Посібник «Математичний тренажер. Довідничок-помічничок» для 6 класу допомагає учням систематизувати знання з математики, повторити основні теми та підготуватися до контрольних робіт. Автор: Л. Олійник. Містить короткі теоретичні довідки, практичні вправи та завдання різного рівня складності.
Переваги:
-
Зручний для самостійної підготовки учнів
-
Включає коротку теорію та практичні завдання
-
Допомагає закріпити знання та підготуватися до контрольних
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 160 |
| Год издания | 2025 |
| ISBN | 9789660742383 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Посібник для учня |
| Автор | Олійник Л. |
| Вік | 6 клас |
| Тип паперу | офсет, чорно-біла |
| Обкладинка | м'яка |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
Информация для заказа
- Цена: 120 ₴


