
Хімія. Діагностувальні роботи. 8 клас (Артур Довжик)
55 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660744806
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Хімія 8 клас – Діагностувальні роботи Артур Довжик, підручник 2025
Зошит «Хімія. Діагностувальні роботи» для 8 класу допоможе вчителям та учням оцінювати рівень знань з курсу хімії за програмою 2025 року. Автор: Артур Довжик. Містить завдання різного рівня складності, тести, практичні вправи та завдання для самостійного контролю знань.
Переваги:
-
Зручний для самостійної роботи учнів
-
Підходить для оцінювання знань на уроках та під час підготовки до контрольних
-
Завдання різного рівня складності
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 40 |
| Год издания | 2025 |
| ISBN | 9789660744806 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Діагностувальні роботи |
| Автор | Артур Довжик |
| Вік | 8 клас |
| Обкладинка | м'яка |
| Тип паперу | офсет, двоколірна |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
Информация для заказа
- Цена: 55 ₴


