
Робочий зошит Оріон Я досліджую світ 1 клас Грущинська КОМПЛЕКТ у 2-х частинах
170 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789669912749,97896699127
- +380 (66) 292-54-64
Робочий зошит Оріон Я досліджую світ 1 клас Грущинська КОМПЛЕКТ у 2-х частинах
Зошит "НУШ. Я досліджую світ 1 клас. Робочий зошит: частина 1,2 (Грущинська)" є невід'ємною частиною навчально-методичного комплекту з курсу "Я досліджую світ". Посібник, зміст якого розроблено відповідно до Нового Державного стандарту освіти та підручника "Я досліджую світ, 1 клас" (авт. Грущинська І.В., Хитра З.М., Дробязко І.І.), допоможе оптимально організувати навчальний процес. Різнорівневі та цікаві завдання, що містяться в зошиті, зроблять уроки з курсу "Я досліджую світ" різноманітними і насиченими.
Цей зошит стане справжнім помічником у вивченні предмету "Я досліджую світ". На його сторінках можна записувати спостереження, перевіряти знання, а також визначати свій настрій. Смайлик біля кожного завдання допоможе зрозуміти, чи цікаво було виконувати завдання. Зірочкою * позначені завдання , які ви можете виконувати за бажання або разом із рідними.
Гриф Міністерства освіти: Рекомендовано Міністерством освіти и науки України
НУШ. Я досліджую світ 1 клас. Робочий зошит: частина 1 (Грущинська) видавництва Орион можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Орион |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 48 |
| Год издания | 2024 |
| Вес | 50 г |
| ISBN | 9789669912749, 9789669912756 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | 1 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Грущинська І.В., Хитра З.М |
| Формат, розмір | 170х240 мм |
| Видавництво | Оріон |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | Зошит "НУШ. Я досліджую світ 1 клас. Робочий зошит: частина 1 (Грущинська)" є невід'ємною частиною навчально-методичного |
| Язык | українська |
- Цена: 170 ₴








