
ПЕРЕВІР СВОЇ ДОСЯГНЕННЯ. ТЕМАТИЧНІ РОБОТИ НА КОЖНОГО ТИЖНЯ ІI ЧАСТИНА. 1 КЛАС
65 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789669396600
- +380 (66) 292-54-64
Посібники серії «Перевір себе» складено відповідно до тематичних тижнями Нуш. Кожен лист допомоги - відривний, на ньому подаються завдання зазначеної тематики і відповідного рівня складності. Зошит "Перевір свої досягнення. Тематичні роботи на кожного тижня II частина. 1 клас" допоможе зібрати перші досягнення і успіхи, зафіксувати результати засвоєння програмного матеріалу. Посібник містить різноманітні навчальні, розвиваючі і творчі завдання, спрямовані на покрокову перевірку знань першокласника.
В кінці навчального року учень буде мати уявлення про особисті успіхи за курс першого класу з основних предметів: «Навчання грамоті», «Математика», «Я досліджую світ». Зошит може використовуватися для організації роботи учнів 1 класу як на уроці так і вдома.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669396600 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2019 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | 1 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Должек А.М |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Видавництво | Торсiнг |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Краткое описание | Посібники серії «Перевір себе» складено відповідно до тематичних тижнями Нуш. Кожен лист допомоги - відривний, на ньому |
| Язык | українська |
- Цена: 65 ₴



