
Національний Мультипредметний Тест (НМТ) 2026. Англійська мова. Тестові завда Валігура, Давидння у форматі НМТ
105 ₴
- В наличии
- Код: 9789660742567
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Національний Мультипредметний Тест. Англійська мова: Тестові завдання у форматі НМТ 2026
Посібник для підготовки до НМТ з англійської мови містить 15 варіантів тестів, рівень яких відповідає чинній програмі з англійської мови для середньої загальноосвітньої школи.
- Для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, учителів і широкого кола людей, які вивчають англійську мову.
Цей посібник допоможе учням 11 класу ефективно підготуватися до НМТ, підвищити впевненість та досягти високого результату.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво «Підручники і посібники» |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Пособие |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Английский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 80 |
| Год издания | 2025 |
| Вес | 500 г |
| ISBN | 9789660742567 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Посібник по ЗНО/НМТ |
| Возраст | 9-11 класи |
| Серия | Мультипредметний тест (НМТ) |
| Автор | Валігура О., Давиденко Л |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Тип бумаги | офсет, чорно-біла |
| Краткое описание | Національний Мультипредметний Тест. Англійська мова: Тестові завдання у форматі НМТ 2025Посібник для підготовки до НМТ з |
| Язык | українська, англійська |
Информация для заказа
- Цена: 105 ₴


