
ЗНО/НМТ 2026 Тестові завдання Пiдручники i посiбники Українська мова Національний Мультипредметний Тест
105 ₴
- В наличии
- Код: 9789660742284
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Національний Мультипредметний Тест. Українська мова: тестові завдання у форматі НМТ 2026 Білецька
У посібнику подано 16 орієнтовних варіантів тестових завдань з української мови у форматі національного мультипредметного тесту (НМТ). Кожен варіант складається з 30 тестових завдань. Зміст завдань відповідає вимогам Програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови, затвердженої МОН України. На початку посібника наведено Демонстраційний варіант НМТ з відповідями.
- Посібник допоможе випускникам і абітурієнтам у підготовці до національного мультипредметного тесту
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво «Підручники і посібники» |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Практикум |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 96 |
| Год издания | 2025 |
| Вес | 500 г |
| ISBN | 9789660742284 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Посібник по ЗНО/НМТ |
| Возраст | 9-11 класи |
| Серия | Мультипредметний тест (НМТ) |
| Автор | Білецька О |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Тип бумаги | офсет, чорно-біла |
| Краткое описание | Національний Мультипредметний Тест. Українська мова: тестові завдання у форматі НМТ 2025У посібнику подано 16 орієнтовни |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 105 ₴


