
ЗНО/НМТ 2026 Тренажер для підготовки до НМТ Пiдручники i посiбники Математика, Українська мова, Історія
150 ₴
- В наличии
- Код: 9786178678104
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тренажер для підготовки до НМТ: Математика, Українська мова, Історія України 2026 Мартинюк, Білецька, Земерова, Шумка
Посібник уміщує 10 орієнтовних варіантів національного мультипредметного тесту (НМТ) з математики, української мови, історії України. Зміст видання відповідає вимогам Програм зовнішнього незалежного оцінювання, затверджених МОН України.
- Запропоновані у виданні матеріали допоможуть узагальнити знання і виявлять рівень готовності випускників до складання ЗНО у вигляді національного мультипредметного тесту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво «Підручники і посібники» |
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Количество страниц | 176 |
| Вес | 500 г |
| ISBN | 9786178678104 |
| Состояние | Новое |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Посібник по ЗНО/НМТ |
| Возраст | 11 класи |
| Серия | НМТ |
| Автор | Білецька О., Земерова Т., Мартинюк С., Шумка М |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Тип бумаги | офсет, чорно-біла |
| Краткое описание | Тренажер для підготовки до НМТ: Математика, Українська мова, Історія України 2025Посібник уміщує 10 орієнтовних варіант |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 150 ₴


