
ЗНО/НМТ 2026 Тестові завдання у форматі НМТ Пiдручники i посiбники Математика Мартинюк
100 ₴
- В наличии
- Код: 9786178678043
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Математика. Тестові завдання у форматі НМТ 2026 (Мартинюк О., та ін.)
Збірник містить 12 варіантів по 22 тестових завдання, розроблених за специфікацією тесту з математики УДОЯО. Зміст, структура та формат завдань аналогічні тим, що їх пропонують на НМТ. До всіх завдань у посібнику подано розвʼязання.
- Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів математики.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво «Підручники і посібники» |
| Страна производитель | Украина |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Количество страниц | 80 |
| Вес | 500 г |
| ISBN | 9786178678043 |
| Состояние | Новое |
| Вид переплета | Мягкий |
| Вид | Практикум |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Посібник по ЗНО/НМТ |
| Возраст | 11 класи |
| Серия | НМТ |
| Автор | Мартинюк О., та ін |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Тип бумаги | чорно-біла |
| Краткое описание | Математика. Тестові завдання у форматі НМТ 2025 (Мартинюк О., та ін.)Збірник містить 12 варіантів по 22 тестових завдан |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 100 ₴


